Betasus Çekimini Paylaş Promosyonu

Özel etkinlikler kapsamında, farklı promosyonlar sunan betasus sitesinin önemli promosyonlardan bir tanesini, betasus çekimini paylaş promosyonu meydana getirmektedir. Herkesin faydalanma hakkı bulunmak ile birlikte, bu promosyon karşılığında nakit para alınması ya da free spin kazanma şansının elde edilmesi mümkün olacaktır.

Çekimini Paylaş Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu promosyonu elde edebilmeniz için, yapmanız gereken işlemler vardır. Çekimini paylaş promosyonu nasıl alınır? Siz bir kullanıcı olarak bu promosyondan yararlanmak istiyor iseniz, forum sayfalarında site ekran görüntüsünü yani hesabınıza ait yaptığınız işlemler ile ilgili ekran görüntüsünü paylaşacaksınız.

Paylaştığınız ekran görüntüsünü, resim formatına dönüştüreceksiniz.

Bunu dönüştürdükten sonra, kullanıcı adınızı içerecek şekilde hangi forumda paylaştığınız yönündeki bilgiyi de dahil edecek ve Twitter hesabınızdan etiketleyip, paylaşacaksınız.

Bu elde ettiğiniz görüntüyü de, [email protected] elektronik posta adresine göndereceksiniz. Müşteri hizmetlerine gönderdikten sonra, inceleme yapılacak ve 24 saatlik işlem süresi dolmadan, müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından promosyon sizlerin hesabına eklenecektir.

Çekimini Paylaş Promosyonu Ne Kadar?

Promosyon farklı parasal değerlerde ya da free spin olarak verilebilmektedir.

100 TL ile 499 TL arası için 15 TL freebet ya da free spin,

500 TL ve 999 TL arası için 25 TL freebet ya da freespin,

1.000 TL ve üzeri için ise 50 TL freebet ya da free spin verilmektedir.

Burada önemli detay nedir? Promosyon sizlere para ya da freespin olarak verilecektir. Para olarak verilmesi ve freespin olarak verilmesi, farklı alanlarda kullanılması anlamına gelmektedir. Bu promosyonu, üye olan şahıslar, haftada yani 7 gün içerisinde 1 defa alma hakkına sahip olacaktır.

Çekimini Paylaş Promosyonu Nasıl Kullanılır?

Betasus çekimini paylaş promosyonu elde edildikten sonra, bu promosyon farklı alanlarda talep şekline göre değerlendirilmektedir.

Çekimini paylaş promosyonu nasıl kullanılır? 15 TL, 25 TL ya da 50 TL almış iseniz, bu durumda bu parayı sitenin iddia hizmetlerinde kullanıp, para kazanma şansını elde edebilirsiniz. 15 free spin, 25 freespin ya da 50 freespin almış iseniz, bu durumda bu bedava dönüş haklarını tahmin ettiğiniz gibi, slot oyun seçeneklerinde kullanabilirsiniz.

Promosyon nakit olarak çekilir mi? Tabi ki nakit olarak çekilebilir. Çevrim şartı bulunmaktadır. Bedava iddia amacıyla, Türk lirası değerinde aldığınız promosyonları, en az 3 karşılaşmalı kombine kuponlarda en az 1,90 oranında çevrim işleminde kullanabilirsiniz.

Free spin almış iseniz, çevrim işlemi slot oyunlarında 15 kat değerinde yapılacaktır. Bu şartlardan sonra, nakit para çekme talimatı verme hakkına sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*