Betasus İletişim

Betasus sitesinde herkes ama herkes, müşteri hizmetlerine, site editörlerine, her an ulaşma imkanına sahip olacaktır. İletişim seçeneklerini değerlendirmek ve gün içerisinde 24 saat boyunca müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmek mümkündür. Site bu konuda gereken tedbirleri almıştır. Seçenekler hakkında bilgi vermeden önce, önemli bir konuyu aydınlığa kavuşturalım. Bu sitede iletişim seçeneklerinin tamamını Türkçe kullanacaksınız. Tabi ki müşteri hizmetleri sizlere geri dönüşü Türkçe dil seçeneğinde yapacaktır.

Betasus Mail Adresi

İletişim amacıyla kullanabileceğiniz ilk seçenek, elektronik posta adresi olarak belirlenmiştir. Baktığınızda sitenin destek hizmetleri anlayışında, genel konularda, bilgi taleplerinde, yardım taleplerinde kullanıcıların karşısına, [email protected] elektronik posta adresi ile çıkıldığı görülmektedir. buraya bildirim gönderebilir, yardım şikayet ve her türlü konuyu gündeme getirebilirsiniz. Tabi ki müşteri hizmetleri de bu servis üzerinden sizlere ulaşabilir. Kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Betasus Canlı Yardım

Diğer bir iletişim seçeneği, canlı yardım olarak hazırlanmıştır. Ana sayfayı açıp, sağ köşeye baktığınızda, altın sarısı renkli bir sembol göreceksiniz. Bunu seçtiğinizde, betasus çözüm hattı şeklinde bir pencere ile karşılaşacaksınız. Adınız, soyadınız ve kullanıcı adınız ve tabi ki elektronik posta adresi bölümlerini doldurun. Altta lütfen seçiniz şeklinde bir yazı göreceksiniz. Burada tercihte bulunup bulunmama konusunda, inisiyatif sizdedir. Görüşmeye başla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bütün müşteri hizmetleri, kesintisiz bütün müşteri hizmetleri Türkçe dil seçeneğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Çözüm üretildiği, üyelerin dinlendiği, anlaşıldığı ve her türlü problemin ortadan kaldırıldığı görülebilmektedir. Bu 2 popüler seçeneğin dışında, farklı bir uygulamadan daha bahsedeceğiz.

Bunlar WhatsApp irtibat hattı ve çağrı merkezi hattı olarak 2 farklı gruptan meydana getirilmiştir. Bu konuda da gerekli telefon numaralarının net bir şekilde sitede yayınlandığı görülecektir. İsteyenler giriş işlemini yapabilir. Ana sayfa en alt bölümde görülen iletişim başlığı üzerinden seçim işlemini yapabilirsiniz. Burada WhatsApp irtibat hattı şeklinde bir telefon numarasının ve Call Iletişim şeklinde bir telefon numarasının yayınlandığı görülecektir.

İstediğiniz zaman yani 7 gün ve tabi ki 24 saat boyunca bu numaralar üzerinden de müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Sizlere son olarak iletişim anlayışında SMS uygulaması ve sosyal medya hesaplarından bahsedelim. SMS müşteri hizmetleri tarafından gönderilen bilgi içerikli kısa mesaj anlamına gelmektedir. Yeni giriş adresi dair, her konuda bilgi akışı sağlanmaktadır. Sosyal medya, SMS ile aynı amacı taşımaktadır. Burada Twitter, Instagram, Telegram gibi özelliklerin bulunduğu görülmektedir. Resmi sosyal medya hesaplarını takip etmek, siteyi anlamak, tanımak, öğrenmek, güncelleme ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak anlamına gelecektir.