Betasus Aylık Kayıp Promosyonu

Betasus sitesine ay içerisinde para yatırır ve kaybeder iseniz, kaybettiğiniz para miktarına bağlı olacak şekilde, betasus aylık kayıp promosyonu alabilirsiniz. Bütün yatırım yöntemlerini kapsayacak şekilde verilen bir promosyon seçeneğidir. Her ay sona erdiği an itibariyle, bir önceki ay yatırdığınız ve kaybettiğiniz para üzerinden hesaplanıp, sizlerin hesabına aktarılacak bir promosyon seçeneğini işaret etmektedir.

Aylık Kayıp Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu siteden aylık kayıp promosyonu alabilmeniz için, ay içerisinde hesabınıza para yatıracaksınız. Aylık kayıp promosyonu nasıl alınır? Yatırdığınız parayı kaybedeceksiniz. Bir önceki ay yatırıp, kaybettiğiniz para ile ilgili promosyonu, bir sonraki ay alacaksınız.

En az aylık 2.000 TL yatırmanız ve kaybetmeniz gerekmektedir. 1 ay para yatırdığınızda ve kaybettiğinizde, bir sonraki ay, ayın 1’inde 23:59 saatine kadar canlı destek ekibine ulaşacaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisinden promosyonu talep edeceksiniz.

Bu saat geçirilir ise, geçtiği andan itibaren promosyon talep edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu detayı hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Siz talep ettikten sonra, promosyonun hesaba tanımlanması, her ayın 2’sinde olacaktır.

Aylık Kayıp Promosyonu Ne Kadar?

Farklı parasal değerlere sahiptir. Aylık kayıp promosyonu ne kadar? Sorusu, yatırılan ve kaybedilen para miktarına göre değişkenlik gösteriyor.

2.000 TL ile 2.999 TL arasında kayıp yaşayanlar için 50 TL,

3.000 TL ile 4.999 TL arasında kayıp yaşayanlar için 100 TL,

5.000 TL ile 9.999 TL arasında kayıp yaşayanlar için 250 TL,

10.000 TL ile 24.999 TL arasında kayıp yaşayanlar için 500 TL,

25.000 TL ve üzerinde kayıp yaşayanlar için ise, 1.000 TL promosyon verildiği görülmektedir.

Bu promosyon kullanılabilir, promosyon değerlendirilebilir, promosyon ile para kazanma şansı elde edilebilir.

Aylık Kayıp Promosyonu Nasıl Kullanılır?

Betasus aylık kayıp promosyonu yukarıda belirtilen parasal değerlerde, yine yukarıda belirtilen işlemler ile birlikte alınabilir. Aylık kayıp promosyonu nasıl kullanılır? Önce şunu belirtelim, bu promosyonu aldığınız andan itibaren, isterseniz herhangi bir alanda kullanabilir ve para kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Böyle bir durumda almış olduğunuz promosyon miktarının 10 katı değerinde para kazanma şansına sahip olacaksınız. 10 katı değerinde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Para çekmeniz için, spor bahislerinde kombine kupon seçeneklerini en az 1,90 oranında ve minimum 3 adet karşılaşma ile çevrim işlemini yapabilirsiniz.

Çevrim işlemi ile birlikte, hem elde etmiş olduğunuz promosyon, hem de promosyonu kullanıp elde etmiş olduğunuz kazanç miktarı hakkında, net olarak para çekme talimatı vermeniz mümkün olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*