Betasus Müşteri Hizmetleri

Betasus firmasına çekinmeden, endişe duymadan sitenin hazırladığı müşteri hizmetleri bölümleri kullanabilirsiniz. Hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Müşteri hizmetleri yardım etmek, müşteri hizmetleri beklenti ve talepleri karşılamak amacı ile meydana getirilmiştir.

Dünya standartlarında çevrimiçi hizmet anlayışının, bütün müşteri hizmetleri bölümleri ile yansıtıldığı görülmektedir. Bu yazıda sizlere bölümler hakkında bilgi vereceğiz. Bütün bölümleri Türkçe kullanma şansına sahip olduğunuzu da hiçbir zaman unutmamanızı tavsiye edebiliriz.

Betasus E-Posta İle İletişim

Müşteri hizmetleri ile görüşme yapacağınız ya da müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşabileceği ilk seçenek, elektronik posta servisidir. Bakıldığında 2 farklı elektronik posta servisi ile hizmet verildiğini göreceksiniz. Her türlü konuda, genel konularda, yardım, destek gibi konularda başvuru yapabileceğiniz elektronik posta adresi, [email protected] elektronik posta olarak tespit edilmiş ve kullanıma açılmıştır.

Ayrıca, ortaklık programı, reklam anlaşmaları gibi konularda görüşme yapmak istiyor iseniz, [email protected] adresini kullanmanız gerekecektir. Türkçe iletişime 24 saat boyunca geçebilirsiniz. Elektronik posta gönderirseniz, en fazla 60 dakika da cevap alırsınız.

Betasus Çağrı Merkezi Ve WhatsApp Uygulaması

2 farklı uygulama yine müşteri hizmetleri tarafından kullanılmaktadır. Bunlar çağrı merkezi ve WhatsApp uygulaması olarak hazırlanmıştır. Bu 2 özelliği bir çok ülkede bulma şansına sahip olmayacaksınız. Nedir bu özellikler? Çağrı merkezi, telefon numarası üzerinden, birebir müşteri hizmetleri temsilcisiyle canlı olarak görüşebileceğiniz, hizmet ya da iletişim seçeneği anlamına gelmektedir.

WhatsApp, iletişim grubu olmak ile birlikte, ayrıca bu grup üzerinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile özel görüşme yapma şansına da sahip olacaksınız. Tabi ki değerlendirip değerlendirmeme konusunda inisiyatif sizdedir.

Benzer özelliğe sahip olan uygulamalardan bir tanesi de canlı destek uygulamasıdır. Canlı destek uygulaması da tıpkı WhatsApp seçeneğinde olduğu gibi müşteri hizmetleri temsilcisiyle yazarak, birebir, karşılıklı olarak görüşme anlamına gelmektedir.

Betasus Sosyal Medya Ve SMS

Birde duyurular, güncellemeler, bilgi paylaşımları amacıyla kullanılan tek tarafta iletişim seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekleri genel başlıklar ile sosyal medya ve SMS olarak gruplara ayırmak mümkündür. Sosyal medya hesapları ya da uygulamaları anlayışına bakıldığında, takip edebileceğiniz seçeneklerin şunlar olduğunu göreceksiniz. Twitter, Instagram, Telegram. Gördüğünüz gibi bu popüler uygulama ya da sosyal medya hesapları sizleri siteye, site özelliklerine rahat ve güvenli bir şekilde götürecektir.

SMS, site tarafından bilgi içerikli mesajların gönderilmesi, tarafınıza sitenizin tanıtılması anlamına gelmektedir. Bu tanıtım ya da bildirim anlayışının içerisinde, her zaman ve her zaman, yeni giriş adresi bulunacaktır. SMS almak isteyen şahısların yani üyelerin, canlı destek ile görüşüp, bu sistemi iptal etmesi mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*