Betasus Her Gün Ekstra Coin Promosyonu

Betasus sitesinin düzenlediği kampanya ile vermiş olduğu ilgi çekici promosyonlardan bir tanesi karşınıza, betasus her gün ekstra coin promosyonu olarak çıkmaktadır. Yapılan yatırımlar karşılığında alınabilecek bir promosyon seçeneği olduğu dikkat çekmektedir.

Her Gün Ekstra Coin Promosyonu Nasıl Alınır?

Bu promosyonu almanız için, ay içerisinde yani Mart ayı içerisinde yatırım yapmanız gerekecektir. Yaptığınız yatırımlar karşılığında verilen bir promosyon seçeneğini işaret etmektedir. Lakin, her gün ekstra coin promosyonu nasıl alınır? Sorusunun karşılığında, yatırılması gereken en düşük para miktarı tanımlaması yapılmıştır. En az 100 TL yatırım işlemini yapan şahıslara verilmektedir.

Yapacağınız yatırım işlemlerine ilave olacak şekilde, % 25 oranına kadar alabileceğiniz bir promosyon seçeneğini işaret eder. Siz yatırım yapacaksınız, yatırım hesaba geçecek, hesaba geçme işlemine müteakip, gün sonunda yani 00:00 saati ile 01:00 saatleri arasında hesabınıza dahil edilecektir.

Her Gün Ekstra Coin Promosyonu Ne Kadar?

Hemen detaylar hakkında sizlere bilgi verelim. Her gün ekstra coinpromosyonu ne kadar? 4 farklı oran ile alabileceğiniz bir promosyondur. Burada yatırılan para miktarına göre promosyon miktarının da yükseldiği görülmektedir.

100 TL ile 499 TL arasında yatırım yapanlara % 15,

100 TL ile 1.999 TL arasında yatırım yapanlara % 15,

2.000 TL ile 4.999 TL arasında yatırım yapanlara % 20,

5.000 TL ve üzerinde yatırım yapanlara ise, % 25 oranında coin verilmektedir. Konu ile ilgili sizlere bir örnek verelim. Herhangi 1 günde, Mart ayı içerisinde hesabınıza 4 defa para yatırdığınızı düşünelim. Örneğin 250 TL, 150 TL, 150 TL ve 50 TL para yatırma işlemini yaptınız. Burada yatırdığınız toplam para miktarı 600 TL olacaktır. Buna karşılık sizlerin hesabına, % 15 oranı ile birlikte 90 coin tanımlaması yapılacaktır.

Her Gün Ekstra Coin Promosyonu Nasıl Kullanılır?

Betasus  her gün ekstra coinpromosyonu aldıktan sonra, bu promosyonu değerlendirebilir ve kazanma şansını elde edebilirsiniz. Her gün ekstra coin promosyonu nasıl kullanılır? Yatırım işlemleri karşılığında aldığınız promosyonu, sitenin online hizmet seçeneklerinde kullanma şansına sahip olacaksınız.

Promosyon kuralları incelendiğinde, detaylı bir inceleme yapıldığında, herhangi bir tanımlama yani hizmet yönünde herhangi bir sınırlama yapılmadığı görülmektedir.

Dolayısı ile bu çok çok özel promosyon seçeneğini sitenin bahislerinde, oyunlarında kullanıp, para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik promosyon miktarını çekmek istiyor iseniz, yine kurallardan görüldüğü kadarı ile yapılması gereken herhangi bir çevrim işlemi ya da yerine getirilmesi gereken herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*