Betasus Apk Mobil Uygulama

Betasus sitesini herkes, her yerden, her zaman kullanabilir. Bunun karşılığı Apk olarak gündeme getirilmektedir. Mobil program ya da mobil versiyon ile bu siteyi, cep telefonları üzerinden, tabletler üzerinden, internet bağlantısını gördüğünüz her yerden kullanabilirsiniz. Hizmet konusunda kısıtlama yoktur. Bütün bahis oyun seçenekleri, hesap işlemleri, finansal işlemler, rahat ve güvenli bir şekilde kullanılmaya devam edilmektedir.

Betasus Mobil Nereden İndirilir?

Peki cepten betasus sitesini kullanmaya karar verdiğinizde, nereden program bulacak ve indirme işlemini yapacaksınız? Bu konuda 2 farklı uygulamayı gündeme getirebiliriz. İsterseniz Android mağazalarına giriş yapın. Arama motorlarına sitenin adını yazın, programı görün, indirim ve kurulum işlemini yapın. Bu genelde tercih edilen yöntemdir. İsterseniz mobil versiyon ile cepten siteyi açın. Mobil versiyon ile canlı destek ile görüşün. Mobil programı indirmek istediğinizi belirtin. Canlı destek sizlere programı indirebileceğiniz bir destek, bir bağlantı adresi desteği sağlayacaktır.

Betasus Apk Nasıl Kullanılır?

Peki ne yapacaksınız, nasıl kullanacaksınız? Çok çok basit bir sistemdir. Bir oyun uygulaması gibi kullanım imkanı yaratılmıştır. Android üzerinden örnek verip, konuya devam edelim. Hemen cep telefonlarını açın. Cep telefonlarından playStore mağazasına giriş yapın. Mağaza içerisinde gördüğünüz arama motoruna, sitenin adını yazıp, aratma işlemini yapın. Sitenin adını taşıyan bir programı göreceksiniz. Bu programı indirecek ve hemen arkasından kurulum işlemini yapacaksınız.

Birkaç saniye içerisinde tamamlanan bu işlem ile birlikte, cep telefonları programlar bölümüne ya da masa üstüne bakın. Siteye ait bir resim, bir sembol, bir kısa yol tuşu göreceksiniz. Seçim işlemini yapın, ilk defa yapacağınız giriş işleminde, bir defa kullanıcı adı ve şifre bilgisini girmeniz yeterli olacaktır. O andan itibaren siteyi kullanabilirsiniz, işiniz bitince kapatabilirsiniz. Yeniden giriş yapmak istediğinizde, yeni adres ve benzeri işlemi ile uğraşmaz, sadece kısa yol üzerinden seçim işlemini yaparsınız.

Betasus Mobil Versiyon

Yazı içeriğinde dikkat etmiş iseniz, sizlere birde mobil versiyon şeklinde bir tanıtım yapılmıştır. Apk uygulamasının dışında mobil versiyon özelliği kullanımda bulunmaktadır. Burada hemen örnek ile devam edelim. Cep telefonlarınızı açın, internet bağlantısını aktif konuma getirin. İnternet sağlayıcısını açın. İnternet sağlayıcısının adres satırı bölümüne gelin. Yeni ve güncel giriş adresini yazın.

Cep telefonuna uygun bir versiyon ile sitenin açıldığını, kullanımda olduğunu göreceksiniz. Gördüğünüz üzere program indirme, kurma ve benzeri bir işlem yapılmamıştır. Sayfayı en alt bölüme doğru ilerletip, en alt bölümüne baktığınızda, masaüstü versiyona geç şeklinde bir yazı göreceksiniz. İsterseniz klasik masaüstü versiyonu da cep telefonu üzerinden kullanabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*